Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dyżur wakacyjny 2022

Harmonogram i zasady organizacji dyżurów wakacyjnych w roku szkolnym 2021/22.

Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny.

Przypominamy, że 31 maja br. (wtorek) upływa termin zgłaszania dzieci na dyżur wakacyjny. Po tym terminie nie będzie możliwości dopisania dziecka zarówno do naszego, jak i innych przedszkoli dyżurujących.

Liczba miejsc na dyżur wakacyjny jest ograniczona. Przedszkole dyżurujące oprócz własnych dzieci przyjmuje na dyżur dzieci z pozostałych zgierskich przedszkoli.

W przypadku ilości zgłoszeń przekraczającej ilość miejsc, dyrektor przedszkola podejmuje decyzję o przyjęciu lub nieprzyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny kierując się zasadą pierwszeństwa dzieci obojga rodziców pracujących (lub pracującego rodzica samotnie wychowującego dziecko) i nie korzystających w terminie dyżuru z urlopów wypoczynkowych.

O konieczności dostarczenia zaświadczeń o zatrudnieniu i niekorzystaniu z urlopu zostaniecie Państwo poinformowani po upływie terminu przekazywania list dzieci z pozostałych przedszkoli (po 3 czerwca ).

Zarządzenie nr 485 Prezydenta Miasta Zgierza z dnia 28 grudnia 2021r. w sprawie ustalenia terminów przerw w pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Zgierz na rok szkolny 2021/22.