Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

"Na straganie" - rozstrzygnięcie konkursu.

19 lutego w I Społecznej Szkole Podstawowej Towarzystwa Przyjaciół Zgierza ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt: "W świecie bajek Jana Brzechwy".

Dzieci z naszego przedszkola przygotowały wraz ze swoimi paniami prace plastyczne, które zdobyły uznanie jury powołanego przez organizatora.

Przyznane ex aequo równorzędne II miejsca zdobyły Pola Mocek i Lena Kowalska z grupy IV (pod kierunkiem nauczycielek - Sylwii Sikorskiej i Małgorzaty Sadlak).

Wyróżnienie przypadło w udziale Ali Rybce z grupy II, która wykonała pracę pod kierunkiem nauczycielki - Jowity Glińskiej.

Dyplom za udział w konkursie odebrał natomiast Maksymilian Krzyżanowski z grupy III przygotowywany przez nauczycielkę - Annę Koźbę.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy.