Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Serce rośnie, dusza się raduje...

Ostatnie tygodnie obfitowały w naszym przedszkolu w wiele akcji dobroczynnych i charytatywnych. Serce rośnie i dusza się raduje, że przy okazji każdego działania możemy liczyć na tak duży odzew i zaangażowanie ze strony naszych Rodziców i Przyjaciół.

Działania te rozpoczęliśmy akcją zbiórki artykułów żywnościowych i przemysłowych we współpracy z Fundacją Centrum Dialogu Kostiuchnówka oraz UMZ w ramach projektu - „Fundacją Centrum Dialogu Kostiuchnówka”.

 Następnie uczestniczyliśmy w akcji „Góra grosza”, w której zebraliśmy ponad 10 kilogramów monet o łącznej wartości 127,97zł. Przekazane pieniądze wspomogą organizację letniego wypoczynku dla dzieci z najuboższych rodzin.

Dobiegła również końca zbiórka karmy i innych darów dla podopiecznych Schroniska dla zwierząt w Łodzi. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny i aktywnie włączyli się do akcji. Serdecznie dziękujemy również Państwu Edycie i Markowi Milczarkom oraz Laurze i Gracjanowi za transport darów do schroniska na ulicy Marmurowej.

Nasze wspólne, pomocowe działania zakończyła zbiórka pieniędzy na sfinansowanie leczenia Zuzi Ciesielskiej zorganizowana pod hasłem „Ostatkowa cukierenka”, w ramach której zebraliśmy 1810,24zł.

Wszystkim Rodzicom i Przyjaciołom, którzy tak aktywnie włączyli się do powyższych działań dobroczynnych raz jeszcze Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!