Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Świętujemy 100 lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dziś w naszym przedszkolu w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości odbyło się spotkanie integracyjne z seniorami z Dziennego Domu Opieki Senior Wigor z udziałem Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego i Naczelnika Wydziału Edukacji Marka Lipca.
Przedszkolaki przygotowały dla gości szereg niespodzianek. Był program artystyczny, wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych, udział w akcji "Rekord dla Niepodległej" i słodki poczęstunek.
Podczas uroczystych obchodów święta niepodległości, zostały również rozstrzygnięte konkursy, których inicjatorem była Rada Rodziców naszego przedszkola. W konkursie fotograficznym pt. „Nasza mała Ojczyzna” wzięli udział: Oliwier K., Tadzio K. i Oliwier M. – z gr. IV oraz Maksymilian K. – z gr. V.
Natomiast w konkursie recytatorskim pt.„Przedszkolaki o niepodległości” zaprezentowali się: Tania P. z tatą, Laura M. z bratem Gracjanem, Tadzio K., Oliwier M., Pola Sz., Maksym M., Hania G., Paulinka R.,- z gr. IV oraz Natalia Sz., Oliwia K. i Nadia B.– z gr. III.
Jury konkursowe pod przewodnictwem Pana Prezydenta Przemysława Staniszewskiego wyłoniło następujących zwycięzców przyznając: I miejsce – dla Laury i Gracjana M.oraz trzy wyróżnienia dla Hani G., dla Tani P., za wiersz wykonany wspólnie z tatą oraz dla Paulinki R.
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz pozostałym uczestnikom konkursów.
Dziękujemy również Radzie Rodziców pod przewodnictwem pani Katarzyny Krawiec oraz pani Dominiki Kubickiej za pomoc organizacyjną i pozyskanie atrakcyjnych nagród dla uczestniczących w konkursowej zabawie przedszkolaków.
Dziękujemy również naszym gościom za miłą atmosferę i wspólne, aktywne świętowania, a Panu Prezydentowi za słodką niespodziankę dla wszystkich przedszkolaków.
Uroczystość zorganizowały nauczycielki Jowita Glińska, Iwona Dzierbicka i Malwina Tomes.