Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

VIII Festiwal Sopelkowych dźwięków.

21 lutego reprezentacja dziewczynek z grupy V wzięła udział w VIII Międzyprzedszkolnym Festiwalu Sopelkowo-Walentynkowym pod hasłem "Miłość nie jedno ma imię" zorganizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zgierza przez Miejskie przedszkole nr 3.

Celem przeglądu była prezentacja umiejętności wokalnych i tanecznych dzieci w wieku przedszkolnym oraz promowanie działań zmierzających do rozwijających ich aktywności muzycznej. W części wokalnej z piosenką "Laleczka z saskiej porcelany" wystąpiła Michalina Pasiewicz, której towarzyszyły w aranżacji tanecznej Marcelina i Matylda Najbert.

Natomiast w części tanecznej, w układzie do piosenki Natalii Nykiel "Pół kroku stąd" z filmu "Vaiana" zaprezentowały się Ala Leśniewska, Zuzia Birecka, Oliwia Kubiak oraz Marcelina i Matylda Najbert.

Jury zdecydowało o przyznaniu I miejsca wszystkim występującym zespołom. Serdecznie gratulujemy udanych występów, a naszym reprezentantkom dziękujemy za piękną prezentację piosenki i układu tanecznego. BRAWO DZIEWCZYNKI!