Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pasowanie na Przedszkolaka.

Dziś odbyła się  niezwykle miła uroczystość. Dzieci, które rozpoczęły edukację przedszkolną  w tym roku szkolnym, zostały oficjalnie włączone w poczet przedszkolaków.

Z tej okazji zaprezentowały program artystyczny złożony z wierszyków, piosenek i zabaw, których nauczyły się w przedszkolu.

Po symbolicznym akcie pasowania każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, a na zakończenie wszyscy zasiedli do pysznego, słodkiego poczęstunku. Prawdziwymi przedszkolakami nasze maluszki stały się już dawno, dzisiejszą uroczystością tylko to potwierdziły. Z dumą i radością obserwujemy na co dzień, jakie są dzielne i jak wiele już potrafią. Wielkie brawa kochani!

Serdecznie dziękujemy rodzicom, za zaangażowanie w pomoc organizacyjną. Szczególne podziękowania składamy Paniom  - Martynie Frąckowiak za profesjonalne udekorowanie sali oraz Pani Aleksandrze Hofman za podarowanie soków dla wszystkich dzieci.